• ZUH SILESIA - PARKIET, ul. Wróblewskiego 31, 40 - 213 Katowice

Deski podłogowe

Start Deski podłogowe

Posiadamy deski podłogowe z różnych rodzajów drewna. Niezależnie od tego, jakiego koloru czy wymiaru potrzebujesz, u nas z pewnością znajdziesz coś, co przypadnie Ci do gustu. Posiadamy deski, które sprawdzą się w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach.


Przykładamy ogromną wagę do zadowolenia naszych klientów, w związku z czym mimo bogatego asortymentu, możemy zaproponować również wykonanie desek podłogowych na zamówienie. Dzięki temu możesz mieć 100% pewność, że Twoja podłoga będzie wyglądała dokładnie tak, jak to sobie wymarzyłeś. W razie potrzeby nasi konsultanci służą pomocą przy wybraniu odpowiedniego materiału i wymiarów desek, tak by całość wyglądała solidnie i elegancko.


Deski podłogowe – lite czy trójwarstwowe?

Wiele osób, które podjęły decyzję o zakupie drewnianych desek podłogowych, zastanawia się, które modele okażą się lepsze – lite czy może trójwarstwowe. Pierwsza opcja jest często i chętnie wybierana ze względu na bardzo prosty montaż oraz szeroki wybór. Dostępne są zarówno egzotyczne gatunki drewna, która świetnie sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych, jak i rodzime, które dobrze wyglądają w pomieszczeniach urządzonych klasycznie. Deski trójwarstwowe cechują się przedłużoną żywotnością oraz odpornością. W związku z tym ich stosowanie poleca się szczególnie w miejscach narażonych na zarysowania i uszkodzenia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, gwarantujemy, że znajdziesz u nas deski podłogowe, o jakich marzysz.