• ZUH SILESIA - PARKIET, ul. Wróblewskiego 31, 40 - 213 Katowice

Renowacja podłogi drewnianej

Start Renowacja podłóg

Renowacja podłogi drewnianej to nasz konik. Świadczymy kompleksowe usługi, które polegają nie tylko na sprzedaży czy montażu posadzek. Możemy odnowić drewniany parkiet również w Twoim domu, niezależnie od tego ile ma lat i w jakim jest stanie. Zrobimy, co w naszej mocy, aby przywrócić jego dawny blask i elegancki wygląd. Na co dzień pracujemy z użyciem nowoczesnych i specjalistycznych urządzeń od renomowanych producentów. To sprawia, że obowiązki wykonujemy solidnie, ale również szybko. To oznacza, że naprawa podłogi drewnianej nie musi być dla Ciebie uciążliwa. Wystarczy, że oddasz to zadanie w ręce doświadczonych specjalistów.

Nasi fachowcy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz szeroki zasób wiedzy w zakresie renowacji drewnianych podłóg. Dzięki temu są w stanie poradzić sobie nawet z mocno porysowanymi czy uszkodzonymi podłogami, przywracając im atrakcyjny wygląd.

Jak wygląda odnawianie parkietu?

Każdy rodzaj drewna oraz parkietu wymaga innego, specjalnego traktowania. Dobrze o tym wiemy, dlatego naszym klientom oferujemy również fachowe doradztwo. Odnawianie parkietu zazwyczaj zaczyna się od cyklinowania. Po starciu starego lakieru oraz cienkiej warstwy drewna, przechodzimy do odpylenia drewna. Jest to ważne, ponieważ nawet najdrobniejsze zabrudzenie może zniszczyć efekt! Po uprzątnięciu całości, przechodzimy do uzupełniania ewentualnych ubytków w podłodze, a następnie zajmujemy się olejowaniem oraz lakierowaniem powierzchni. Klient może sam zdecydować czy zależy mu na matowej, a może błyszczącej, drewnianej posadzce. W naszej ofercie znajdują się różnorodne produkty, które pozwalają na uzyskanie również innego koloru drewna.

Wszystkie działania, jakie podejmujemy w ramach odnawiania parkietu wykonujemy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego używamy wysokiej jakości preparatów impregnujących, które umożliwiają zachowanie podłogi w dobrym stanie przez kolejne, długie lata.

Naprawa podłogi drewnianej

Naprawa podłogi drewnianej to zadanie, które najlepiej powierzyć profesjonalistom. Drewno jest wymagającym materiałem, a praca z nim wymaga odpowiedniej wiedzy, maszyn, specyfików i doświadczenia. W naszej firmie zadowolenie klienta jest absolutną podstawą, dlatego proponujemy im kompleksowe rozwiązania – naprawiamy podłogi z każdego rodzaju drewna, niezależnie od stopnia czy rodzaju ich uszkodzenia. Nieważne czy chcesz jedynie odświeżyć wygląd swoich paneli czy pozbyć się nawet głębokich zarysowań -–nasi specjaliści podejmą wszelkie działania, by Twój parkiet wyglądał jak nowy! Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i skorzystania z naszych usług!


Bezpłatna wycena