• ZUH SILESIA - PARKIET, ul. Wróblewskiego 31, 40 - 213 Katowice

O firmie

Start O firmie
About Img

Naturalne drewno - piękno dla Twojego domu


SILESIA - PARKIET to miejsce, gdzie nie tylko skorzystać możesz z kupna parkietów, desek drewnianych i ich profesjonalnego montażu oraz renowacji i pielęgnacji. Dodatkowo oferujemy także chemię do parkietów: kleje, lakiery, środki pielęgnujące i inne, które niezbędne są do utrzymania drewna w jak najlepszej postaci.

W naszym sklepie znajdziesz tylko sprawdzone przez profesjonalistów i rekomendowane marki, którym można zaufać. Zapewniamy konkurencyjne ceny, szybko realizujemy zamówienia i jesteśmy także w stanie sprowadzić chemię specjalnie na zlecenie naszych klientów.

Dostępne są u nas deski i parkiety drewniane zarówno z drewna krajowego, jak i egzotycznego. Naszą domeną jest bardzo rozległy asortyment, dzięki czemu każdy z naszych klientów może wybrać dla siebie coś interesującego niezależnie od środków.

Firma Silesia Parkiet została założona w 1990 roku – od tego czasu nieprzerwanie oferujemy naszym klientom estetyczne podłogi drewniane wraz z profesjonalną usługą ich kładzenia, renowacji i pielęgnacji.

W ofercie posiadamy pełną gamę efektownych parkietów i podłóg drewnianych z drewna krajowego i egzotycznego. Prowadzimy także sprzedaż chemii do parkietów, materiału na tarasy drewniane oraz bruku drewnianego. Dzięki współpracy z wieloma przodującymi producentami możemy oferować Państwu tak szeroki wybór najwyższej jakości materiałów w przystępnych cenach.

Zajmujemy się również profesjonalnym montażem parkietów i podłóg drewnianych z desek i paneli. Świadczymy także usługi takie jak: renowacje podłóg, lakierowanie i olejowanie podłóg, cyklinowanie, listwowanie, montaż schodów. Do obróbki drewna wykorzystujemy wyłącznie specjalistyczne narzędzia i materiały ścierne, kładąc nacisk na szczegóły, aby uzyskać efekt w pełni zadowalający klienta.

W Silesia Parkiet posiadamy wieloletnie doświadczenie w kładzeniu parkietów. Uczestniczyliśmy w licznych inwestycjach, między innymi zrealizowaliśmy pakiety i schody drewniane w aulach Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego, auli AWF w Katowicach, Domu Księży Emerytów w Katowicach, Banku Przemysłowo-Handlowym w Sosnowcu czy w kinie w Wadowickim Centrum Kultury. Posiadamy wiele pozytywnych opinii od naszych klientów, które są potwierdzeniem najwyższej jakości naszych usług.

Silesia Parkiet – zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty!


Realizacje Kontakt
Award Img

Co wybrać

Zdecydowanej większości naszych Klientów rekomendujemy montaż parkietu. Ogromny wybór gatunków drewna oraz przystępne ceny sprawiają, że takie pokrycie podłogi sprawdzi się w wielu sytuacjach. Dodatkowo, parkiet można bardzo łatwo odnowić, przywracając mu dawny wygląd za naprawdę niewielką kwotę - gruba warstwa pozwala na wielokrotne cyklinowanie.

Dlaczego my?

O najwyższym poziomie naszych usług najlepiej świadczą wypowiedzi zadowolonych Klientów. Od zawsze naszym priorytetem była doskonała jakość usług oraz terminowość i uczciwość. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość prac montażowych. Skontaktuj się z nami już dziś!