• ZUH SILESIA - PARKIET, ul. Wróblewskiego 31, 40 - 213 Katowice

Parkiet dębowy dla każdego

Start Sprzedaż Parkietów

Na polskim rynku działamy nieprzerwanie już od kilkudziesięciu lat. Cały czas poszerzamy zakres naszej oferty, przy czym nawiązujemy współpracę z najlepszymi na polskim i zagranicznym rynku producentami. Właśnie dlatego kupisz u nas wysokiej jakości parkiet dębowy, który jest trwały i odporny na uszkodzenia, a przede wszystkim rewelacyjnie wygląda nie tylko w tradycyjnych wnętrzach, ale również tych nowoczesnych. Możemy przygotować podłogę pod Twoje indywidualne zamówienie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego chętnie podejmiemy się każdego wyzwania. Możemy sprowadzić dla Ciebie nietypowe deski, a następnie je zamontować w wybranej przestrzeni. W naszej ofercie znajdziesz produkty wykonane z naturalnego drewna różnych gatunków.

Parkiety na sprzedaż

Rozległy asortyment to domena naszej działalności. Każdy z klientów znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie, niezależnie od zasobności portfela. Drewniane parkiety to inwestycja na długie lata. W Katowicach możesz odwiedzić nasz salon, w którym obejrzysz dostępne u nas podłogi na żywo. Nasi fachowcy służą fachowym doradztwem i chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Pomogą Ci dobrać odpowiedni rodzaj drewna, kolor, wzór, rozmiar, a nawet kształt do konkretnego wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz również produkty niezbędne do montażu drewnianych podłóg.


Bezpłatna wycena
Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą SILESIA-PARKIET! Z naszych usług skorzystało już wielu klientów na terenie Śląska oraz w innych regionach kraju. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny, szybkość realizacji zleceń oraz pełna fachowość to nasze główne atuty. Zadzwoń do nas, umów się na darmowy pomiar i wycenę, a my doradzimy, co będzie dla ciebie najlepsze!