• ZUH SILESIA - PARKIET, ul. Wróblewskiego 31, 40 - 213 Katowice

Sprzedaż Parkietów

Start Sprzedaż Parkietów

Kontakt Info

ZUH SILESIA - PARKIET
ul. Wróblewskiego 31
40 - 213 Katowice

+48 602 53 84 90

info@parkiety.org

www.parkiety.org

img

Piękno naturalnego drewna w Twoim domu


Nasza firma SILESIA-PARKIET zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług sprzedaży parkietów i podłóg drewnianych, usługami montażu z gwarancją, renowacyjnymi oraz pielęgnacyjnymi podłóg z drewna. Gwarantujemy kompleksową obsługę w atrakcyjnych cenach, aby każdy z naszych klientów był w pełni zadowolony!

Na rynku działamy już od 1990 roku i od tego czasu przygotowaliśmy już wiele parkietów zarówno w domach, jak i w firmach czy instytucjach. Uczestniczyliśmy również w szeroko zakrojonych inwestycjach budowlanych, między innymi przygotowywaliśmy podłogi i schody z drewna dla Uniwersytetu Śląskiego, Banku Przemysłowo-Handlowego w Sosnowcu, auli AWF w Katowicach czy w Wadowickim Centrum Kultury.

Od lat fachowo i z najlepszymi materiałami

Współpracujemy z renomowanymi producentami drewna – parkietów i desek, a także chemii montażowej i pielęgnacyjnej, lakierów, farb, klejów, szpachli, rozpuszczalników, żywic i dodatkowo materiałów szlifierskich, które posiadamy również na sprzedaż w swoim sklepie.

Dokonujemy bezpłatnych pomiarów i wyceny usług w domu klienta, również zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego salonu mieszczącego się w Katowicach, gdzie można zobaczyć nasze podłogi i dostępne na sprzedaż produkty na żywo, a także zaopatrzyć się w nie. Decydując się na nasze usługi, możesz także skorzystać z fachowego montażu w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą SILESIA-PARKIET! Z naszych usług skorzystało już wielu klientów na terenie Śląska oraz w innych regionach kraju. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny, szybkość realizacji zleceń oraz pełna fachowość to nasze główne atuty. Zadzwoń do nas, umów się na darmowy pomiar i wycenę, a my doradzimy, co będzie dla ciebie najlepsze!

Szeroki wybór dla każdego


Dostępne są u nas deski i parkiety zarówno z drewna krajowego, jak i egzotycznego. Naszą domeną jest bardzo rozległy asortyment, dzięki czemu każdy z naszych klientów może wybrać dla siebie coś interesującego niezależnie od środków. Jesteśmy w stanie doradzić, jakie rozwiązania będą najbardziej korzystne nie tylko pod względem cenowym. Dodatkowo na życzenie klientów możemy sprowadzić każdy parkiet. Przygotujemy podłogi drewniane do każdego pomieszczenia – salonu, kuchni, sypialni, do sal weselnych, dla firm. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet nietypowe zlecenia.


Bezpłatna wycena