• ZUH SILESIA - PARKIET, ul. Wróblewskiego 31, 40 - 213 Katowice

Tarasy Drewniane Śląsk

Start Tarasy Drewniane

Kontakt Info

ZUH SILESIA - PARKIET
ul. Wróblewskiego 31
40 - 213 Katowice

+48 602 53 84 90

info@parkiety.org

www.parkiety.org

img

Deski tarasowe Katowice

Tarasy drewniane to świetne rozwiązanie, gdy chcemy uzyskać dodatkową przestrzeń. To właśnie na tarasie toczy się życie od wiosny do jesieni. W regionach takich jak Śląsk, tarasy drewniane to popularny wybór i doskonałe uzupełnienie budynku. Świetnie sprawdzą się w przypadku domów jednorodzinnych. Odpowiednio zaprojektowany taras drewniany może całkowicie odmienić wygląd ogrodu. Tarasy drewniane to dodatkowa przestrzeń, którą można dowolnie zagospodarować. Układając deski tarasowe zyskujemy atrakcyjne otoczenie do wypoczynku, spotkań w gronie rodziny, do zabawy dla najmłodszych czy do aktywności fizycznej.

Deski podłogowe

Jednak tarasy drewniane sprawdzą się nie tylko w domach jednorodzinnych. To także doskonały wybór dla obiektów użytkowych, jak restauracje czy hotele. Odpowiednio dobrane do elewacji i otoczenia deski podłogowe sprawią, że taras będzie eleganckim dodatkiem. Imponujący taras drewniany może nawet stać się wizytówką i znakiem rozpoznawczym obiektu. Nie ma wątpliwości, że taka inwestycja się opłaca.

Parkiety drewniane - szeroki wybór

Wybór odpowiednich desek tarasowych jest równie ważny co projekt tarasu. Wśród mieszkańców miejsc jak Śląsk, deski tarasowe z europejskiego drewna są dość popularne. Zalicza się tutaj drewno z takich drzew jak modrzew syberyjski, akacja robinia, dąb, jesion czy sosna. Coraz więcej Klientów decyduje się także na drewno egzotyczne, takie jak garapa, bangkirai czy massaranduba.

Oba rodzaje są piękne i praktyczne oraz nad wyraz trwałe. Warto pamiętać, że wybór desek tarasowych jest bardzo bogaty. Producenci oferują szeroką gamę wzorniczą i kolorystyczną. Z łatwością można wybrać drewno pasujące do naszego otoczenia.

Deski tarasowe są także odporne na korozję biologiczną oraz na mróz. Mają także właściwości antypoślizgowe. Nie straszne im nawet intensywne użytkowanie. Dzięki temu mamy pewność, że taras drewniany będzie prezentował się nienagannie o każdej porze roku.

Projekt i montaż najlepiej zlecić sprawdzonym profesjonalistom. Odpowiednio zamontowany taras to gwarancja długoletniego użytkowania bez żadnych problemów. Pielęgnacja tarasów drewnianych jest niezwykle łatwa i tania. Warto wykorzystywać do tego produkty polecane przez profesjonalistów, jeszcze lepiej wpłynie to na wygląd i trwałość desek tarasowych.

Tarasy drewniane Silesia Parkiet

Nasza firma zajmuje się realizacją tarasów drewnianych z drewna egzotycznego i drewna krajowego. Przygotowujemy dla naszych klientów tarasy drewniane zawsze perfekcyjnie dopracowane, które będą estetycznym dopełnieniem domu, ośrodku wypoczynkowego czy restauracji. Drewno na tarasie to naturalne piękno, elegancja oraz trwałość na długie lata.

Wykorzystujemy tylko wysokiej jakości drewno zarówno egzotyczne, jak i krajowe, które dostępne jest w szerokiej palecie kolorystycznej i wzorniczej. Nasze deski tarasowe, które sprzedajemy są odporne na korozję biologiczną, intensywne użytkowanie i dzięki temu będą prezentowały się pięknie o każdej porze roku. Dodatkowo zajmujemy się profesjonalnym montażem tarasów drewnianych i sprzedajemy niezbędną chemię do ich pielęgnacji.

Nasi eksperci dobiorą najlepsze rozwiązania do Państwa oczekiwań i dokonają wyceny. Szeroki wybór materiałów powoduje, że z pewnością uda się dobrać coś idealnego do stylu budynku, który ma posiadać elegancki drewniany taras.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą SILESIA-PARKIET! Z naszych usług skorzystało już wielu klientów na terenie Śląska oraz w innych regionach kraju. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny, szybkość realizacji zleceń oraz pełna fachowość to nasze główne atuty. Zadzwoń do nas, umów się na darmowy pomiar i wycenę, a my doradzimy, co będzie dla ciebie najlepsze!

Bezpłatna wycena