• ZUH SILESIA - PARKIET, ul. Wróblewskiego 31, 40 - 213 Katowice

Tarasy drewniane

Start Tarasy Drewniane

Tarasy drewniane to świetne rozwiązanie, gdy chcemy uzyskać dodatkową przestrzeń. To właśnie w tym miejscu toczy się życie od wiosny do jesieni. W regionach takich jak Śląsk to popularny wybór i doskonałe uzupełnienie budynku. Świetnie sprawdzą się w przypadku domów jednorodzinnych. Odpowiednio zaprojektowany taras może całkowicie odmienić wygląd ogrodu. Jest to bowiem dodatkowa przestrzeń, gdzie można się relaksować, odpoczywać czy nawet pracować. W ofercie naszej firmy znajdziesz szeroki wybór drewna, które idealnie sprawdzą się do ułożenia na tarasie. Modrzew syberyjski, dąb, jesion, sosna, a nawet akacja robinia – to właśnie te rodzaje naturalnego materiału wiodą prym w tym przypadku. Możesz u nas nie tylko kupić sprawdzonej jakości gotowy produkt do ułożenia na tarasie, ale również zamówić usługę montażu. Gwarantujemy solidność, szybkie wykonanie oraz stylowy wygląd.

Drewno egzotyczne

W polskich domach coraz popularniejsze staje się drewno egzotyczne, takie jak garapa, massaranduba czy bangkirai. Świetnie sprawdza się w wilgotnych pomieszczeniach, takich jak łazienka, ale również na zewnątrz, właśnie na tarasach. Jest odporne na zmienne warunki atmosferyczne, a po odpowiednim zabezpieczeniu i przy właściwej pielęgnacji, posłuży Ci przez długie lata. Oprócz dużej odporności na czynniki zewnętrzne, drewno egzotyczne nie jest przedmiotem zainteresowania korników i innych szkodników. Dzięki temu nie należy obawiać się, że drewniany teraz będzie atakowany przez owady. Warto wspomnieć również o walorach wizualnych, czyli ciekawym usłojeniu i kolorystyce, które mogą nadać podłodze bardzo efektownego, a przede wszystkim rzadko spotykanego wyglądu. Jeżeli więc szukasz drzewa, którego wygląd będzie wzbudzał zdziwienie wśród gości, wybierz któryś z egzotycznych gatunków.

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę kolorystyczną i wzorniczą tych produktów. Kupując naturalny materiał, możesz również postawić na profesjonalny montaż zrealizowany przez naszych specjalistów.

Tarasy drewniane Silesia Parkiet

Nasza firma zajmuje się realizacją tarasów drewnianych z drewna egzotycznego i drewna krajowego. Przygotowujemy dla naszych klientów tarasy drewniane zawsze perfekcyjnie dopracowane, które będą estetycznym dopełnieniem domu, ośrodku wypoczynkowego czy restauracji. Drewno na tarasie to naturalne piękno, elegancja oraz trwałość na długie lata.

Drewniane tarasy to dość uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w przypadku nowoczesnych elewacji, jak i w wiejskiej przestrzeni w otoczeniu zieleni. Ponadto jest to materiał dostępny w zróżnicowanych wersjach kolorystycznych i usłojeniu, co sprawia, że można bez problemu wybrać idealny wariant dla siebie. Drewno jest również bardzo ciepłym materiałem, który wprowadza wyjątkowy klimat.

Wykorzystujemy tylko wysokiej jakości drewno zarówno egzotyczne, jak i krajowe, które dostępne jest w szerokiej palecie kolorystycznej i wzorniczej. Nasze deski tarasowe, które sprzedajemy są odporne na korozję biologiczną, intensywne użytkowanie i dzięki temu będą prezentowały się pięknie o każdej porze roku. Dodatkowo zajmujemy się profesjonalnym montażem tarasów drewnianych i sprzedajemy niezbędną chemię do ich pielęgnacji.

Nasi eksperci w salonie w Katowicach dobiorą najlepsze rozwiązania do Twoich oczekiwań i dokonają wyceny. Szeroki wybór materiałów powoduje, że z pewnością uda się dobrać coś idealnego do stylu budynku, który ma posiadać elegancki drewniany taras.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą SILESIA-PARKIET! Z naszych usług skorzystało już wielu klientów na terenie Śląska oraz w innych regionach kraju. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny, szybkość realizacji zleceń oraz pełna fachowość to nasze główne atuty. Zadzwoń do nas, umów się na darmowy pomiar i wycenę, a my doradzimy, co będzie dla ciebie najlepsze!

Bezpłatna wycena