• ZUH SILESIA - PARKIET, ul. Wróblewskiego 31, 40 - 213 Katowice

Podłogi drewniane

Start Podłogi drewniane

Podłogi drewniane wciąż cieszą się ogromną popularnością. Umożliwiają one stworzenie przytulnego, a jednocześnie eleganckiego klimatu w dowolnym pomieszczeniu, niezależnie od jego wystroju. Warto dodać, że drewno jest solidnym i wytrzymałym materiałem, co sprawia, że podłoga, która została z niego wykonana przetrwa wiele lat w idealnym stanie.


W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości deski podłogowe o zróżnicowanych wymiarach, kształtach i designie. Dzięki temu bez problemu dopasujesz rodzaj parkietu do aranżacji, w jakiej jest zachowane dane wnętrze.


Dlaczego warto zainwestować w podłogę z drewna?

Inwestycja w podłogę z drewna jest opłacalna ze względu na kilka czynników. Można do nich zaliczyć chociażby dobre właściwości termoizolacyjne. Warto wspomnieć również o tym, że jeżeli deski są grubsze, to mogą przyczynić się do wyciszenia pomieszczenia. Dodatkowo drewno jest odporne na duże obciążenia, co sprawia, że podłoga charakteryzuje się sporą wytrzymałością. W razie powstania jakichkolwiek niepożądanych zarysowań możną ją cyklinować nawet do kilku razy. Dzięki temu zabiegowi będzie wyglądała jak nowa nawet po wielu latach użytkowania. Ponadto do zalet drewnianych podłóg można zaliczyć także hipoalergiczność i antystatyczność, co z pewnością docenią osoby uczulone na kurz i roztocza. Nie można zapomnieć również o niewątpliwych walorach estetycznych drewnianych podłóg, dzięki nim każde pomieszczenie nabierze przytulnego, przyjemnego i domowego klimatu.